Produkty v kategorii

Domů

banner

O SPOLEČNOSTI:

Naše firma byla založena 1. července 1988 majitelem Jiřím Vršinským. Jsme zde již 33 let a považujeme se za významnou firmu prodávající instalatérský materiál v České republice.  Specializujeme se na atypické výrobky různých rozměrů pro široké použití při montáži vody, topení, plynu a kanalizace. Vybíráme si takové dodavatele, u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu. V naší kamenné prodejně máme vystaveno mnoho výrobků, které si u nás můžete zakoupit. Kvalifikovaný personál Vám vysvětlí všechny možnosti výběru zboží a rozměrů. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích. Nabízíme i různé atypy přesně na přání zákazníka. Veškeré zboží máme skladem. Zboží expedujeme okamžitě nejen po České republice, ale i do zemí Evropské unie.

 

POPIS ČINNOSTI:

výroba sifonů, flexi hadic, prodej armatur - voda - topení - plyn, solární výrobky, klimatizace bez venkovní jednotky, export, import

PRODEJNÍ SKLAD:

Mezi Vodami 1955/19, v areálu Elektropřístroje, 143 00 Praha 4 - Modřany

Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.

 

Tel./fax: 241 770 550, 241 770 555, 244 401 466, 244 401 468

SKYPE: Velkoobchod Vrsinsky s.r.o.

E-MAIL: info@vrsinsky.cz

CENÍK:

Uvedené ceny jsou bez DPH, obchodním firmám poskytujeme slevy mimo NETTO cen! Dále poskytujeme ceny množstevní a ceny smluvní.

DODACÍ PODMÍNKY:

Zboží dodáváme neprodleně. Není-li na skladě, max. do 5 pracovních dnů. Dle objemu zasíláme poštou nebo autodopravou.

DOPRAVA ZDARMA:

Doprava je při odběru nad 5000,- Kč bez DPH po celé republice ZDARMA. Pouze u zásilek větších rozměrů a expresního dodání účtujeme dopravné dle hmotnosti zásilky a dopravních dispozic.